AKTİVİTELER

KAPADOKYA AKTİVİTELER


Günlük Turlar
Yeşil, kırmızı ve mavi olmak üzere 3 tane günlük turlarımız mevcuttur.

Kapadokya Balon Uçuşu
Kapadokya’da sıcak hava balonculuğunun yeni bir yüzü olarak hayatınız boyunca unutamayacağınız bir maceraya davet ediyoruz. Bütün dünyada doğal güzellikleri, benzersiz yer şekilleri ve binlerce yıllık tarihi ile kelimelerle anlatılması mümkün olmayan, Kapadokya’yı aynı zamanda gökyüzünden seyretmenizi sağlıyoruz. Kimi zaman, peri bacalarının arasından süzülerek kimi zaman yükselerek, kimi zamanda vadilerin içlerine girerek sizlerle büyüleyici bir atmosferi paylaşıyoruz.

Türk Gecesi
"Türk Gecesi” eğlence programları kapsamında zengin kültürümüzün çeşitli örneklerinden sema fasıl, halk oyunları(folklor) animasyonlar, oryantal show gösterilerini hem seyredip hemde katılabilirsiniz.

At Turu
Araçların giremediği patika yollarda vadi uzantılarında, yemyeşil köy bağları arasında gezinirken, bu keşfi at sırtında yapmaya ne dersiniz? Çok iyi bir binici olmanıza gerek yok, hatta bu ilk deneyiminiz olabilir. Uzman rehberimiz size hatta çocuklarınıza liderlik ederken siz de, Kapadokya’nın gizli yollarını keşfetmeye devam edeceksiniz. At turlarına saatlik yada günlük katılabilirsiniz…

ATV Turu
Genellikle bölgenin en önemli turizm merkezleri arasında yer alan Göreme beldesinde düzenlenen turlarda, yerli ve yabancı turistler ATV’lerle gruplar halinde ve rehber eşliğinde Kapadokya’nın tarihi zenginliklerini barındıran vadilerini ve peribacalarını gezebiliyorsunuz.. Saatte maksimum 60 kilometre hıza sahip olan bu araçlarla Kapadokya turunda ayrı bir zevk ve heyecan yaşayacağınıza garanti veriyoruz… Atv Turunun yanında Bisiklet ve Motorsiklet Turlarımız da vardır… Dilerseniz Günlük kiralama olanağınızda bulunmaktadır..

Ihlara Valley
Hot Air Balloons
Horse Back Riding
Turkish Night
ATV QUAD
Museum

Bizi Takip Edin

Tripadvisor
Booking